czwartek, 14 stycznia 2010

Opel Kadett C1 `74 (cz.1)


            Nadszedł czas aby zaprezentować pierwsze auto, a raczej etap, na którym obecnie znajduje się postęp prac przy nim. Kadett C1 limo został bez skrupułów oszpecony przez poprzedniego właściciela frontem, którego ze względów czysto estetycznych nie postanowiliśmy tutaj pokazywać, niemniej jednak Majk postanowił przywrócić autu poprzedni, oryginalny i tym samym najlepszy wizerunek.
          Skompletowanie wszystkich części blacharskich było nie lada wyzwaniem, ale właściciel i z tego zadania wywiązał się znakomicie.
 Historia auta została już poniekąd przedstawiona na zaprzyjaźnionej stronie www.wartburgradikalz.com, więc nie będziemy w kółko nudzić o tym samym.
           Obecnie wóz jest zabezpieczany przed korozją oraz przygotowywany do lakiernika. Nie śpieszymy się z pracą, gdyż perełki tego typu wymagają szczególnej i troskliwej uwagi, a pośpiech jest złym doradcą w tych sprawach.
           Mamy nadzieje, ze samochód który pokażemy w stu procentach odzwierciedli, czym kieruje się w swych działaniach ekipa RetroStrefy.
        Z poważaniem
        RetroStrefa 

3 komentarze:

  1. no nareszcie ten szpetny front poleciał:)

    OdpowiedzUsuń
  2. "nareszcie" to bardzo dobre słowo, a co do "modyfikacji" to bedzie mała wydaje mi się innowacyjna jak na kadetta niespodzianka...:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mowisz: "modyfikacja"... hmm... no to robi się jeszcze ciekawiej!:)

    OdpowiedzUsuń